KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 14193427
nr 1419 3427
Helmer Avasalu
(1908-2000), Sverige
Collage, "Ibizza". Signerad, daterad 1992. Bildmått: 24x19, yttermått inklusive ram: 43x35 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 september 2021
kl 18:41:22
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
Helmer Avasalu
Läs mer om Helmer Avasalu